Jak długo trwa klejenie rzęs? 0
Jak długo trwa klejenie rzęs?

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs jest obecnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Dzięki sztucznym rzęsom panie mogą oszczędzić naprawdę sporo czasu, rezygnując z codziennego makijażu. Zagęszczone rzęsy same w sobie świetnie się prezentują, podkreślając urodę. Dzięki temu, że dostępne są różne typy i metody zagęszczania i przedłużania rzęs, każda z pań może znaleźć coś dla siebie. Decydując się na ten zabieg, należy liczyć się z koniecznością zarezerwowania sobie odpowiedniej ilości czasu.

 

Ile czasu zajmuje zagęszczenie i przedłużenie rzęs?

To, jak długo trwa zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs, zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest doświadczenie stylistki. Decydując się na przyklejanie rzęs, warto wybrać się do osoby, która ukończyła szkolenia z przedłużania rzęs. Da to gwarancję, że stylistka wykonuje stylizację zgodnie z obowiązującymi zasadami, dzięki czemu rzęsy będą trwałe. Warto pamiętać, że na początku większość stylistek pracuje nieco wolniej, jednak wraz z czasem i zdobytym doświadczeniem ten czas ulega skróceniu.

Pierwszy zabieg trwa zazwyczaj około 2 godzin u doświadczonej stylistki, natomiast kolejne wizyty uzupełniające trwają około 1,5 godziny. Na czas trwania zabiegu ogromny wpływ ma także ilość oraz jakość naturalnych rzęs – im ich więcej, tym dłużej może trwać cały proces. W przypadku problematycznych rzęs klejenie rzęs również może się przedłużyć, jednak dzięki temu stylizacja będzie idealnie dopasowana i trwała.

Jeżeli klientka wierci się lub otwiera oczy podczas pracy stylistki, to zabieg również może się przedłużyć. Na czas trwania ma wpływ także wybrana metoda doklejania rzęs. W przypadku stylizacji wymagających przyklejenia większej ilości rzęs czas naturalnie może się nieco wydłużyć. Najmniej czasu zajmuje zazwyczaj metoda 1:1.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dowolny kurier) już od 250,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl