Promocje
Zestaw pęset w etui -  złoto-czerwony
Zestaw pęset w etui - złoto-czerwony

69,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 2,49 zł
szt.
BARBICIDE Koncentrat 500ml
BARBICIDE Koncentrat 500ml

49,90 zł

Cena regularna: 55,90 zł

Najniższa cena: 55,90 zł
szt.
Zestaw pęset w etui - Marmurek brązowy
Zestaw pęset w etui - Marmurek brązowy

69,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 2,49 zł
szt.
MANEKIN TRENINGOWY
MANEKIN TRENINGOWY

49,90 zł

Cena regularna: 69,90 zł

Najniższa cena: 69,90 zł
szt.
Fakty i mity na temat przedłużanych rzęs 0
Fakty i mity na temat przedłużanych rzęs

Kilka lat temu przedłużanie i zagęszczanie rzęs stało się ogromnie popularne. Wraz ze wzrostem zainteresowania tym zabiegiem, zaczęły pojawiać się różne, często sprzeczne informacje zarówno na temat samego zabiegu, jak i jego ogólnego wpływu na zdrowie i wygląd. Obecnie udało zdementować się większość nieprawdziwych informacji, które spowodowane były przede wszystkim niewiedzą.

 

Jakie są najpopularniejsze mity na temat sztucznych rzęs?

Pierwszym, najczęściej powielanym mitem jest rzekome niszczenie rzęs naturalnych przez zabieg przedłużenia bądź zagęszczenia rzęs. Jeżeli zabieg wykonywany jest przez stylistkę, która ukończyła szkolenia z przedłużania rzęs, i pracuje przy użyciu materiałów najwyższej jakości, to nie ma możliwości, aby naturalne rzęsy uległy uszkodzeniu. Sztuczne rzęsy są dobierane w taki sposób, aby nie obciążyć nadmiernie naturalnych rzęs klientki. Także to, jak klientka dba o rzęsy po zabiegu ma wpływ na ich stan po zdjęciu stylizacji.

Kolejny mit o sztucznych rzęsach dotyczy ich pielęgnacji. Na różnego rodzaju stronach internetowych można się spotkać z informacją, że sztucznych rzęs nie trzeba w żaden sposób pielęgnować. Jest to bardzo szkodliwy mit. Po wykonaniu przedłużenia rzęs stylistka powinna poinstruować klientkę, w jaki sposób powinna dbać o rzęsy. Bardzo ważnym działaniem jest przeczesywanie rzęs oraz mycie ich specjalnym szamponem do sztucznych rzęs, dzięki czemu będą one czyste i nie rozwiną się w nich żadne bakterie.

Poruszając temat sztucznych rzęs, można spotkać się z przekonaniem, że ich stylizacja może spowodować utratę wzroku. Jest to ponoć powodowane przez klej, dostający się do oka. Podobnie jak dwa powyższe przykłady, jest to mit. Profesjonalnie wykonana stylizacja pozwala na uzyskanie pięknego efektu, bez rzęs opadających do środka, i przede wszystkim – bez jakiegokolwiek kontaktu kleju z powierzchnią gałki ocznej. Do przyklejania sztucznych rzęs wykorzystuje się kleje dopuszczone do kontaktu ze skórą, a w przypadku alergii – kleje hipoalergiczne.

Jak widać, profesjonalnie wykonana stylizacja rzęs nie ma negatywnego wpływu na zdrowie ani na wygląd naturalnych rzęs klientek. Dzięki szkoleniom oraz odpowiedniemu doborowi narzędzi i materiałów stylistki wykonują przedłużanie i zagęszczanie rzęs dobrane do preferencji oraz naturalnych rzęs klientki.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dowolny kurier) już od 250,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl