Jak dobrać odpowiednie rzęsy do założenia?

0
Jak dobrać odpowiednie rzęsy do założenia?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych zabiegów. Dzięki doczepieniu sztucznych rzęs wiele kobiet rezygnuje z codziennego makijażu. To rozwiązanie sprawdza się zarówno na wakacyjnych wyjazdach, jak i podczas życia na co dzień. Aby jednak rzęsy mogły odpowiednio się prezentować, powinny zostać odpowiednio dobrane. Znaczenie ma zarówno typ urody klientki, jak i stan jej naturalnych rzęs.

Na czym należy skupić się podczas doboru rzęs do stylizacji?

Ze względu na tak dużą popularność przedłużania i zagęszczania rzęs pojawiło się również dużo stylistek. Nie wszystkie jednak mają odpowiednią wiedzę, przez co stylizacja nie wygląda dobrze, lub rzęsy bardzo szybko odpadają. Stylistki uczestniczące w szkoleniach z przedłużania rzęs zyskują ogromną wiedzę na temat tego, w jaki sposób powinno dobierać się rzęsy oraz pozostałe materiały do danej stylizacji i na jakie cechy urody należy zwrócić uwagę, aby założone rzęsy podkreślały zalety, a nie wady.

Jak już wspomniano, jednym z kryteriów doboru rzęs do założenia jest typ urody klientki. W zależności od tego, jaką budowę ma jej twarz, jak głęboko i szeroko osadzone są oczy oraz jakiego są rozmiaru, rzęsy powinny mieć różną długość i ułożenie. Nie mniej ważne są preferencje klientki. Niektóre panie oczekują po zagęszczeniu rzęs mocnego i spektakularnego efektu, inne natomiast chcą wyłącznie podkreślić oczy w naturalny sposób.

Co jeszcze jest ważne podczas doboru rzęs?

W przypadku zakładania sztucznych rzęs należy zwrócić uwagę na stan rzęs naturalnych. Jeżeli są cienkie i osłabione, a klientka zdecydowała się na moce zagęszczenie, warto porozmawiać z nią na temat ryzyka, z jakim wiąże się taka stylizacja w jej przypadku. U kobiet dojrzałych najlepiej postawić na delikatne rzęsy.

Komentarze do wpisu (0)

Biuro obsługi

691 644 008

-- Napisz do nas

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium